Włamał się do obcego domu, zjadł kiełbasę i poszedł spać! Tłumaczenie 27-latka mrozi krew w żyłach!

0
0
Włamał się, zjadł kiełbasę i poszedł spać.
Włamał się, zjadł kiełbasę i poszedł spać. / https://radzyn-podlaski.policja.gov.pl/

O zaskakującej sprawie informuje policja z Radzynia Podlaskiego. Doszło tam bowiem do nietypowego przestępstwa, a szczególne zdziwienie budzi tłumaczenie sprawcy.

Właściciele jednego z domów w Radzyniu Podlaskim byli przerażeni, gdy po powrocie dostrzegli wyważone drzwi, a wewnątrz mężczyznę śpiącego w ich łóżku! Na miejsce wezwano policję, a ta ustaliła przebieg zdarzenia.

 

Jak się okazało 27-latek, mieszkańca gminy Kąkolewnica wyważył drzwi wejściowe do domu, a następnie wszedł do środka. (...)

W dalszej rozmowie z rozbrajającą szczerości przyznał, że po wejściu do domu zjadł trochę kiełbasy z lodówki i napił się wody. Dodał także, że założył skarpetki i klapki właściciela domu i zmożony snem położył się do łózka w jednym z pokoi.

 

27-latek dokonał zniszczeń na kwotę około 5 tysięcy złotych, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia. 

 

Najbardziej jednak szokuje tłumaczenie młodego mężczyzny:

 

„Myślałem, że gram w grę”

- stwierdził.

 

To bowiem pokazuje jak wieli ludzi nazbyt dużo czasu spędza w wirtualnym świecie. Jak widać przez taką postawę, mogą się zatrzeć granice między internetem, a realną rzeczywistością. 

 

źródło: Policja

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną