Hartman w sposób obrzydliwy skomentował wypadek pielgrzymów w Chorwacji

0
0
/ Autorstwa Franciszek Vetulani - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29043117

W Chorwacji doszło do straszliwej tragedii, kiedy autobus wiozący polskich pielgrzymów do Medjugorie wypadł z trasy. Zginęło 12 osób. Dla Jana Hartmana jest to tylko kolejna okazja do ataku na katolików.

Hartman napisał na Facebooku: "Cały kraj zawieszony jest reklamami Medjugorie, żerującymi na nieszczęściu Ukrainy (masz tam jechać modlić się o pokój). Cyniczny biznes polega na wmawianiu ludziom, że ich modły do Maryi będą wysłuchane. Jak widać, nie zostały. Ale biznes nadal będzie się kręcił".

Abp Gądecki skierował do wiernych apel o modlitwę za poszkodowanych: "W związku z wypadkiem autobusu z polskimi pielgrzymami w Chorwacji proszę, aby w najbliższą niedzielę, podczas Mszy Świętych, modlić się w intencji wszystkich poszkodowanych oraz ich bliskich, prosząc o szybki powrót do zdrowia dla rannych oraz o życie wieczne dla zmarłych".

Hartman odpowiedział na to:  "I nadal będziesz się modlił do "niezawodnej" I "nieustającej pomocy" Maryi? Za dusze pielgrzymów, którym tak pomogła?".

Źródło: Facebook

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną