Jarosław Kaczyński: "Stawką tych wyborów jest to, czy będzie Polska plus, czy Polska minus"

0
0
/ By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47936905

Jarosław Kaczyński mobilizuje swój elektorat (który według sondaży jest najmniej zmoblilizowany) poprzez dramatyczny apel skierowany do wyborców.

Kaczyński stwierdził: "Stawka tych wyborów jest zawarta w bardzo czytelnym porównaniu – Polska Plus czy Polska Minus – o tym będziemy decydować 13 października. Polska Plus to państwo sprawiedliwości, wolności i lepszego życia. I my taką Polskę chcemy dalej budować. Przyszłość Polski to państwo dobrobytu. Na przeciwnym biegunie jest to, co dzisiejsza opozycja pokazała przez osiem lat swoich rządów – to jest ta Polska Minus – gdzie zawsze obywatele słyszeli, że pieniędzy nie ma i nie będzie".

Dodał też: "Chcemy wezwać wszystkich Polaków do tego, aby zastanowili się nad wyborem i poszli głosować. To najważniejsze wybory, które odnoszą się także do kształtu polskiej demokracji. To decyzja pomiędzy Polską Plus - wielkich programów społecznych, rozwojowych, a Polską Minus - brakiem planów gospodarczych i niszczeniem polskiej reputacji".

Źródło: Redakcja

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną