Wojciech Cejrowski: Ukraina zawsze była dyktaturą!

0
0
/ screen Youtube.com

Ukraina nigdy nie była, w ciągu całego swojego istnienia, konstrukcją demokratyczną. Ani w jednym procencie Ukraina nie była demokratyczna - stwierdził Wojciech Cejrowski w programie "Antysystem" na portalu DoRzeczy.pl

Popularny podróżnik i komentator polityczny, w rozmowie z redaktorem naczelnym Pawłem Lisickim, odniósł się do informacji podawanych przez media, o kolejnych dymisjach ważnych polityków w Kijowie.

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego, to kolejny przykład na to, że Ukraina nie jest państwem, które można określać jako demokratyczne.

Ukraina nigdy nie przestała być państwem dyktatorskim. Była od początku państwem oligarchicznym i dyktaturą. Skąd niby pomarańczowa rewolucja i Majdan? Z oburzenia przeciwko korupcji, nepotyzmowi, prześladowaniu ludzi. Ukraina nigdy nie była, w ciągu całego swojego istnienia, konstrukcją demokratyczną. Ani w jednym procencie Ukraina nie była demokratyczna - zauważył.

Zełenski skonfiskował Kołomojskiemu cały majątek, bez żadnego postępowania i w dodatku pozbawił go obywatelstwa. Facet się urodził na Ukrainie i jest pozbawiony obywatelstwa. To nie jest demokracja. Czym zawinił ten obrzydliwy oligarcha? Ostatnio powiedział, że z Rosją trzeba zacząć załatwiać odprężenie, bo wojna prowadzi do coraz większej liczby ofiar - dodał.

Źródło: DoRzeczy.pl

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną