LGBT wściekłe! Amerykańska armia zakazała wywieszania "tęczowej" flagi

Amerykańska armia zakazała eksponowania w swoich szeregach sześciobarwnej flagi LGBT. To efekt awanturowania się lewicy o flagę Skonfederowanych Stanów Ameryki (CSA).
Lewackie organizacje zaczęły atakować wojsko za eksponowanie w jakimkolwiek kontekście - także historycznym - flagi CSA. Lewica nazywa ją "rasistowską". W USA trwała burza na ten temat.
Sekretarz obrony USA Mark Esper utworzył zamkniętą listę, jakie flagi mogą być wywieszane przez wojsko. Jeśli na liście jej nie ma, nie wolno jej wywieszać. Na liście nie znalazła się flaga CSA, ale także LGBT.
Lista obejmuje zaś flagę państwową USA, flagi stanów i amerykańskich terytoriów, państw sojuszniczych i amerykańskie sztandary wojskowe.
Oznacza to, że wiszące dotychczas flagi LGBT w miejscach pracy w wojsku, na urzędach czy wspólnych salach będą musiały zniknąć.
Źródło: washingtonblade.com