Tragiczny wypadek z udziałem łosia w mazowieckim. Są ofiary śmiertelne!

Młodzi ludzie, którzy podróżowali trasą Sokołów Podlaski – Emilianów (około 100 km od Warszawy), uczestniczyli w poważnym wypadku z udziałem łosia. Niestety zdarzenie miało tragiczny finał.
Do wypadku doszło 30 sierpnia około godziny 23:25, kiedy to młody kierowca jechał z trzema nastolatkami jako pasażerkami. Nagle na drodze pojawił się łoś, a auto uderzyło w zwierzę. W wyniku zderzenia, pojazd wypadł z drogi i dachował.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący pojazdem marki BMW, jadąc z trzema pasażerkami w wieku od 15 do 17 lat w kierunku miejscowości Emilianów, potrącił łosia, który nagle wtargnął na jezdnię. Mężczyzna po zderzeniu ze zwierzęciem zjechał pojazdem na pobocze, a następnie dachował.
- relacjonuje mazowiecka policja.
Młody kierowca doznał tak poważnych obrażeń, że zginął na miejscu. Potrącony przez auto łoś, także zmarł. Natomiast pasażerki BMW trafiły do szpitala.
Policja apeluje:
...do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza w rejonach lasów i pól uprawnych, gdzie nagle na jezdnię może wtargnąć dzikie zwierzę.
źródło: https://mazowiecka.policja.gov.pl