Subskrybuj RSS
Zostań naszym fanem

Jaruzelski się rozwodzi - ujawnił Super ExpressWedług informacji zamieszczonych na stronie Super expressu żona Jaruzelskiego domaga się po 53 latach małżeństwa rozwodu. 84 letnia Barbara Jaruzelska chce się rozwieść ze swoim 91-letnim mężem, który jednak nie chce jej na to pozwolić.


Powodem nie jest zbrodnicza przeszłość małżonka, ale zdaniem żony, jego niewierność.


Jaruzelskiemu, według Super Expressu, zawróciła w głowie 50-letnia opiekunka Małgorzata W. (córka generała jest zresztą w jej wieku). Żona Jaruzelskiego w wypowiedzi dla dziennika, oskarża opiekunkę o niemoralność i alkoholizm, kradzież alkoholu z domu Jaruzelskich, swego męża nazywa wrogiem.


Nie da się ukryć, że skandal obyczajowy, oskarżenia o alkoholizm, niemoralność i kradzieże alkoholu doskonale podsumowują życie Jaruzelskiego.


Jan Bodakowski
Źródło i fot.: Super Express

Dodaj komentarz

Zachęcamy Drogich Czytelników do aktywnej i merytorycznej dyskusji. Jednocześnie informujemy, że Administrator portalu www.prawy.pl, w porozumieniu z Wydawcą mają prawo usunąć komentarze łamiące prawo stanowione w Polsce, w szczególności KK, KC oraz pokrewne a także Ustawę o Języku Polskim (Dz.U. 1999 nr 90 poz. 999). Autorzy wpisów łamiących prawo będą pociągnięci do odpowiedzialności.


Kod antyspamowy
Odśwież

Felietony

POLUB NAS NA FACEBOOKU:

OSense O-Sense

 

 

Wesprzyj nas:

 
Kwota:  PLN
  

 

Do góry strony