Subskrybuj RSS
Zostań naszym fanem

PRAWY.TV: Marian Kowalski - Możemy Europie narzucić nowe wyzwaniaGościem Prawy.tv był Marian Kowalski - były kandydat na prezydenta RP, obecnie lider Narodowcy RP. Rozmawiał ks. Ryszard Halwa.

K. Bosak: Będzie 100 tys. osób na Marszu Niepodległości- Na Marszu Niepodległości 11 listopada 2015 roku bedzie około 100 tys. osób - powiedział w rozmowie z Prawy.TV Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego.

Znana publicystka: ,,Było powiedziane: Mordować Polaków, niszczyć kościoły ale zostawiać synagogi'' [WIDEO]Odważny wykład wygłosiła Ewa Storożyńska, autorka książek poświęconych tematyce wojennej oraz o wpływie Matki Boskiej Łaskawej, patronki Warszawy na losy stolicy i kraju.

Prawy TV: Marzena Wróbel nt. aborcjiNaszym gościem była Marzena Wróbel, posłanka niezrzeszona.

 

Prawy TV: Jarosław Zieliński (PiS) nt. imigrantówNaszym gościem był poseł PiS Jarosław Zieliński.

Prawy TV: Iga GrzybowskaNaszym gościem była Iga Grzybowska z Fundacji Ster na Miłość.

PRAWY.TV: s. Michaela Pawlik o zagrożeniach duchowychW studio Prawy.tv gościliśmy s. Michaelę Pawlik.

„A co ty nam wybaczasz?!” - Marek Jakubiak zirytowany słowami Poroszenki [WIDEO]Znany przedsiębiorca przyznał, że „krew go zalewa”, gdy myśli o fatalnym traktowaniu sprawy ludobójstwa, dokonanego przez OUN-UPA na dziesiątkach tysięcy kobiet, dzieci czy starców. Dał do zrozumienia, że brzydzi się dwulicową polityką w tym aspekcie.

PRAWY.TV: dr Maciej Barczentewicz, ginekologNaszym gościem był dr Maciej Barczentewicz, wybitny ginekolog.

 

 

PRAWY.TV: dr Marek Ciesielski, androlog i ginekolog​Naszym gościem był dr Marek Ciesielski, androlog i ginekolog.

PRAWY.TV: dr Ewa Ślizień-Kuczapska nt. in vitro​Naszym gościem jest dr Ewa Ślizień-Kuczapska, ginekolog, położnik. Zajmuje się tematyką leczenia niepłodności.

PRAWY.TV: Maciej Matejewski - animator Dróg ŻyciaGościem Prawy.TV był Maciej Matejewski, animator Drog Życia.

Ks. Dariusz Oko nt. gender: Chodzi o seksualizację dzieci!"Ideologia gender a zagrożenie konstytucyjnego prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z swoimi przekonaniami" - fragmenty wykładu ks. prof. Dariusza Oko, podczas KONFERENCJI „Rodzice chronią dzieci”, która odbyła się 30 maja 2015 r. na UP JP2 w Krakowie.

TYLKO U NAS: mec. Nikas z USA obnaża prawdę o in vitro!- In vitro prowadzi do surogacji i to właśnie stało się w Stanach Zjednoczonych. Byłbym mocno zdziwiony, gdyby inaczej działo się w pozostałych krajach, gdzie dozwolone jest zapłodnienie pozaustrojowe – powiedział mec. Nikolas Nikas z USA.

PRAWY.TV: dr Ghan z DubajuNaszym gościem był dr Ghan z Dubaju. 

Podkategorie

Felietony

POLUB NAS NA FACEBOOKU:

OSense O-Sense

 

 

Wesprzyj nas:

 
Kwota:  PLN
  

 

Do góry strony