Subskrybuj RSS
Zostań naszym fanem

Dziś o godz. 16.10 w telewizji Trwam projekcja „Kolumbia - świadectwo dla świata” Dominika Tarczyńskiego!

„Kolumbia - świadectwo dla świata” to najlepszy film dokumentalny na tegorocznym XVI Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.

Film został nagrodzony za pokazanie prawdziwego oblicza dzisiejszej Kolumbii, gdzie wiara katolicka i odważne wyznawanie jej przez rządzących prowadzi do eliminowania przestępczych marksistowskich mafii narkotykowych.

Skąd pomysł by nakręcić film o Kolumbii - wywiad Ireneusza Fryszkowskiego z Dominkiem Tarczyńskim >>

Przypomnijmy, że film został już publicznie zaprezentowany 31 sierpnia w siedzibie redakcji miesięcznika Moja Rodzina. W czasie projekcji zabrakło miejsc, a widzowie jeszcze długo dyskutowali o filmie z jego reżyserem Dominikiem Tarczyńskim.

Tym z Państwa, którzy nie maja dostępu do TV Trwam przypominamy także, że film można obejrzeć przez Internet online na www.tv-trwam.pl, klikając dziś o 16.10 na zakładkę "na żywo".

Dodaj komentarz

Zachęcamy Drogich Czytelników do aktywnej i merytorycznej dyskusji. Jednocześnie informujemy, że Administrator portalu www.prawy.pl, w porozumieniu z Wydawcą mają prawo usunąć komentarze łamiące prawo stanowione w Polsce, w szczególności KK, KC oraz pokrewne a także Ustawę o Języku Polskim (Dz.U. 1999 nr 90 poz. 999). Autorzy wpisów łamiących prawo będą pociągnięci do odpowiedzialności.


Kod antyspamowy
Odśwież

Felietony

POLUB NAS NA FACEBOOKU:

OSense O-Sense

 

 

Wesprzyj nas:

 
Kwota:  PLN
  

 

Do góry strony